Kategorie produktů

Obchodní podmínky

Provozovatelem www.antik-galerie.cz je Michal Gratcl, Kounicova 61, Brno 60200, IČO 69751587,

DIČ CZ 7110193805/dále jen provozovatel/.

Antik-galerie je systém, který umožňuje propagovat obchodníky se starožitnostmi  a jejich zboží, provozovatel si neúčtuje při prodeji žádnou provizi. Obchodní podmínky při případném prodeji si sjednává prodávající s kupujícím individuálně, včetně případné reklamace při přepravě zboží.

 

Trojí možnost prezentace na www.antik-galerie.cz:

Bez profilu - bezplatná inzerce
Obchodník je uveden v seznamu starožitníků ČR a na mapě starožitníků. Tato služba je zdarma a je zde uveden pouze název obchodu, jméno provozovatele a adresa obchodu.

Profil obchodníka
Obchodník je uveden v seznamu starožitníků ČR a na mapě starožitníků.Dále jsou zde uvedeny rozšířené informace o obchodníkovi. Tato služba je placená.

Profil obchodníka + nabídka jeho zboží
Obchodník je uveden v seznamu starožitníků ČR a na mapě starožitníků.Dále jsou zde uvedeny rozšířené informace o obchodníkovi. Obchodník má možnost propagovat svoje zboží v on-line katalogu. Tato služba je placená a je podmíněna registrací u provozovatele. Zboží do on-line katalogu si obchodník zadává sám . Kvalita zboží se musí shodovat s popisem. Pokud zboží vyžaduje zvláštní zákonné označení, pak musí být označeno.

 

Provozovatel si vyhrazuje právo, vymazatinzeráty, kde jsou fotografie v nízké kvalitě, zboží není starožitnost, zboží je podezřelého charakteru, zboží je replikou starožitnosti, zboží jinak nezapadá do ideí www.antik-galerie.cz

 

Ceník inzerce

Bez profilu
bezplatná inzerce

Pouze profil obchodníka
2000 Kč / 12 měsíců

Profil obchodníka + nabídka zboží

 2000 Kč/ 2 měsíce          4500 Kč / 6 měsíců          8000 Kč / 12 měsíců

V ceně inzerce je vždy jedna provozovna, každá další 1000 Kč / 12 měsíců.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Reklamní bannery
Cena se sjednává individuálně.